Menu

Hakkımızda

EMPİAR İstatistiksel Danışmanlık, 2000 yılından bu yana araştırmalarınızın her aşamasında istatistik bilimine olan sadakatinden ödün vermeden, doğru ve güvenilir istatistiksel teknikleri uygulamaktadır. Uzman kadrosuyla, gizlilik ilkelerine ve etik kurallara her zaman bağlı kalarak kişi ve kurumlara “istatistik danışmanlığı ve eğitimi” hizmeti sunmak için kurulmuş olup on yılı aşkın süredir faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Vizyonumuz; Türkiye’de Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Araştırma Etik kurallarına uygun, gelişmiş, modern ve ileri teknoloji araçları kullanarak, doğru ve sağlıklı sonuçlara ulaşmayı öncelikli ilke kabul etmektir.
Misyonumuz; müşterilerin karar alma mekanizmalarına katkı sağlayacak, yön gösterecek güvenilir bilgiler üretmektir.

Biyoistatistik Alanında Uzman

Biyoistatistik alanında yapmış olduğu anket hazırlama, ölçek geliştirme, tıbbı araştırmalar, yatan-ayaktan-personel memnuniyeti anketleri, tez ve yayın istatistik çalışmalarınızda sizlere destek olmaktadır. Çalışmaların sadece istatistik hesaplamaları yapılmakla kalmayıp aynı zamanda tıbbı değerlendirmeleri ve yorumları da yapılmaktadır. 2000 yılından bu yana istatistik ekibimiz binlerce araştırmada hekimlerimize ve sağlıkla ilgili çalışanlara destek olmuştur. 

Uzman Kadro

İstatistiksel teknikleri uygulayan kişilerin istatistik uzmanı olmaması; projelerde sonuçların doğruluklarını ve güvenilirliğini etkilemektedir. EMPİAR olarak, tarafımızca yapılan istatistiksel değerlendirmelerin; konusunda uzman ve Üniversitelerin İstatistik Bölümü mezunu ve Biyoistatisik yüksek lisans mezunu kişilerce yapıldığının altını çizmek isteriz.

Tam Destek

EMPİAR; gerek projenin tamamında, gerekse projenin belirli bir bölümünde bilimsel bilgiyi ölçüt alan tarafsız bir anlayışla yanınızda olacaktır. Yaptığı işin daima arkasında duran ve sonuna kadar sizin yanınızda olan bir anlayışa sahiptir. 

Kurucular

Emire Bor

Emire Bor

Kurucu Ortak / Uzman
Hacettepe Üniversitesi
İstatistik - 1987

Bülent Bor

Bülent Bor

Kurucu Ortak / Doktor
GATA Askeri Tıp Akademisi
Tıp - 1987

Ekip

Gülşen Günay

Gülşen Günay

Uzman
Ondokuz Mayıs Üniversitesi
İstatistik - 2007

Caner Özgür

Caner Özgür

Uzman
Afyon Kocatepe Üniversitesi
İstatistik - 2013